Aparthotel Platinum przy ulicy Rakowickiej 19 w Krakowie, to miejsce, w którym wyjątkowa historia i klimat miasta łączą się z komfortem i funkcjonalną nowoczesnością apartamentów. Bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta, Dworca Głównego PKP i PKS czy Opery Krakowskiej oraz dobre połączenia z wieloma częściami Krakowa, splatają się z duchem minionego czasu.
Oferujemy Państwu 14 przytulnych apartamentów. Każdy z nich posiada prywatną łazienkę, wyposażony aneks kuchenny, TV i bezpłatny dostęp do Internetu. Samochód można postawić na strzeżonym Parkingu oddalonym od Aparthotelu zaledwie kilka kroków. Obok znajdują się cztery restauracje oferujące rozmaite menu, banki, piekarnie i sklepy. Obiekt jest monitorowany całą dobę.

Rozumiemy Państwa obawy w tych niepewnych czasach. W Aparthotelu Platinum bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych gości i członków naszego zespołu pozostaje naszym najwyższym priorytetem. Ponieważ sytuacja wokół COVID-19 stale się rozwija, nasz zespół pracuje z należytą starannością, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym gościom i pracownikom. Ściśle śledzimy sytuację wokół COVID-19 i postępujemy zgodnie ze wszystkimi dyrektywami naszych urzędników państwowych i lokalnych, Centrów Kontroli Chorób (CDC) i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).