Kardiologia Prewencyjna

Dzień dobry,

W dniach 23-25.11.2018 oferujemy uczestnikom XI Konferencji Naukowej 2018 noclegi w naszych komfortowych apartamentach w centrum miasta. Rezerwacja noclegu odbywa się wyłącznie telefonicznie dlatego zapraszamy serdecznie do kontaktu i rezerwacji pod numerem telefonu +48 882 356 459, na hasło "kardiologia prewencyjna" oraz przez formularz znajdujący się na dole strony.

W cenę pokoi wliczone jest pyszne śniadanie.

Do dyspozycji oferujemy Państwu:
 
  • Apartament Economy (single room lub twin room - dwa osobne łóżka )
Jest to przytulne, małe studio, usytuowane na 1 piętrze, z łazienką i aneksem kuchennym o powierzchni 17 m2.
W apartamencie znajduje się także: Wi-Fi, TV LCD, lodówka, płyta grzewcza jednopalnikowa, czajnik, zastawa stołowa i kuchenna.

Cena:
-1 osoba = 220 PLN/doba
-2 osoby = 250 PLN/doba
 
  • Apartament Double Deluxe (pokoje typu twin room - dwa osobne łóżka)
To przytulny apartament, składa się z sypialni, niewielkiego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki.
W apartamencie znajduje się także: Wi-Fi, TV LCD, lodówka, płyta grzewcza dwupalnikowa, czajnik, zastawa stołowa i kuchenna, łazienka z prysznicem.

Cena:
-1 osoba = 250 PLN/doba
-2 osoby = 270 PLN/doba

 
  • Apartament Deluxe
Jest to przytulny apartament o powierzchni 35 m2, składający się z dwóch pomieszczeń z aneksem kuchennym i łazienką.
W sypialni znajduje się łoże małżeńskie w salonie wygodna sofa.
W apartamencie znajduje się także: Wi-Fi, TV LCD, lodówka, płyta grzewcza dwupalnikowa, czajnik, zastawa stołowa i kuchenna, łazienka z prysznicem.

Cena:
-1 osoba = 270 PLN/doba
-2 osoby = 300 PLN/doba
 
  • Apartament Superior

To bardzo funkcjonalny apartament, o powierzchni 55 m2.Składa się z dużego salonu połączonego z jadalnią i aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki. W sypialni istnieje możliwość rozdzielenia łoża małżeńskiego na dwa mniejsze. W salonie wygodna sofa. Apartament przeznaczony dla 2-5 osób, ceniących sobie prostotę i przestrzeń. W apartamencie znajduje się także: Wi-Fi, TV LCD, lodówka, płyta grzewcza dwupalnikowa, czajnik, zastawa stołowa i kuchenna, łazienka z prysznicem.

Cena:
-1 osoba = 290 PLN/doba
-2 osoby = 330 PLN/doba

 

Platinum Aparthotel przy ulicy Rakowickiej 19 w Krakowie, to miejsce, w którym wyjątkowa historia i klimat miasta łączą się z komfortem i funkcjonalną nowoczesnością apartamentów.
Bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta, Dworca Głównego PKP i PKS czy Opery Krakowskiej oraz dobre połączenia z wieloma częściami Krakowa, splatają się z duchem minionego czasu.

 

Oferujemy Państwu 14 przytulnych apartamentów. Każdy z nich posiada prywatną łazienkę, wyposażony aneks kuchenny, TV i bezpłatny dostęp do Internetu.
Samochód można postawić na strzeżonym Parkingu oddalonym od Aparthotelu zaledwie kilka kroków. Obok znajdują się cztery restauracje oferujące rozmaite menu, banki, piekarnie i sklepy.
Obiekt jest monitorowany całą dobę.

Zapytanie

Uwaga: w treści życzenia nie podawaj swoich swoich danych ani danych dotyczących płatności
captcha