Wycieczki

Wycieczka z przewodnikiem po Auschwitz-Birkenau - Pomnik i Muzeum

Symbol terroru, ludobójstwa i holocaustu. Nazistowski obóz utworzony w 1940 r. Przez nazistów na przedmieściach Auschwitz. Początkowo więźniowie byli Polakami, Cyganami, jeńcami wojennymi. Później stał się miejscem masowych mordów na europejskich Żydach jako plan eksterminacji tego narodu.
Na kempingu znajdują się ruiny komór gazowych lub ogrodzenia z drutu kolczastego ciągnące się kilometrami. W muzeum można zobaczyć rzeczy osobiste, dokumenty lub zdjęcia ofiar.
Auschwitz-Birkenau Tour odkrywa jeden z najbardziej znanych obozów koncentracyjnych na świecie; jest to miejsce ludobójstwa, w którym około 1,5 miliona ludzi zostało zabitych podczas II wojny światowej. Wycieczka obejmuje wizytę w Auschwitz I - centrum administracyjnym obozu zagłady Auschwitz i Auschwitz II, zaprojektowanego i wybudowanego jako obiekt eksterminacyjny. Miejsce to pozostaje żywym pomnikiem śmierci.
Ceny zwiedzania z przewodnikiem:
Dorośli - 189 PLN (powyżej 25 lat)
Studenci - 150 PLN (16-25 lat)
Dzieci - 100 PLN (5-15 lat)
Dziecko - bezpłatnie (poniżej 5 lat)

Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce - wycieczka z przewodnikiem

Jest to jedyny zakład górniczy na świecie, który działa od średniowiecza.
Dawniej źródło bogactwa i duma polskich królów. Jest inspiracją dla artystów i historyków na skale wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Można podziwiać kaplice solne, podziemne jeziora, niezliczone stalaktyty i stalagmity. Górnicy pozostawili po sobie dziesiątki rzeźb.
Dla chętnych temperatura wynosi 14 stopni, więc lepiej się ubrać
Kopalnia soli Kraków to podziemny labirynt rozciągnięty na 9 poziomach na wysokości 64 do 327 metrów pod powierzchnią Ziemi. Labirynt prawie 2400 komór połączony jest z chodnikami o łącznej długości 245 km. Jest nieocenionym pomnikiem kultury materialnej, wpisanym w 1978 roku na Listę Dziedzictwa UNESCO.
"A must see. Całkowicie niesamowite miejsce"
Ceny zwiedzania z przewodnikiem:
Dorośli - 185 PLN (powyżej 25 lat)
Studenci - 150 PLN (16-25 lat)
Dzieci - 100 PLN (5-15 lat)
Dziecko - bezpłatnie (poniżej 5 lat)

Oskar Schindler's Traces Small Group Walking Tour

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa jest muzeum miejskim. Radni Krakowa zdecydowali już w XIX wieku, aby podjąć wysiłek stworzenia miejskiego muzeum historycznego. Pierwsze dyskusje na temat tworzenia muzeum, które mogłyby gromadzić pamiątki po mieście, zaczęły się w latach sześćdziesiątych. To niesamowita podróż przez historię II wojny światowej. Przechodzenie przez miejsca, w których wydarzyły się wszystkie wydarzenia. Namiętni przewodnicy, którzy opowiedzą Ci prawdziwą historię zwykłych ludzi mieszkających w Getto Podgórzu. 
Ceny zwiedzania z przewodnikiem: 
Dorośli - 80 PLN (powyżej 25 lat) 
Studenci - 75 PLN (16-25 lat) 

Krakow Grand Tour - wycieczka piesza z małymi grupami

Odkryj magiczny Kraków z przewodnikiem. Trzygodzinna wycieczka obejmuje istotę pięknego i majestatycznego miasta Krakowa: Starego Miasta i Kazimierza. Zabytkowe centrum Starego Miasta w Krakowie jest jednym z 14 miejsc w Polsce wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Ceny:
Dorośli: 100PLN

Zakopane i Tatry

Tatry to jedyne w Polsce góry alpejskie, które w rzeczywistości stanowią najwyższą część olbrzymiego, transgranicznego łuku, jakim jest łańcuch karpacki SE Europe.
Odwiedzający Tatry w znacznej mierze udają się do Zakopanego, największego górskiego kurortu w Europie na północ od Alp.
Zakopane jest najlepszą bramą do całego obszaru. Miasto obfituje także w różnorodne hotele, zajazdy i pensjonaty, restauracje i kawiarnie, sklepy i galerie sztuki, obiekty sportowe i kluby nocne. Zakopane jest głównym ośrodkiem sportów zimowych wszelkiego rodzaju.
Mieszkańcy miasta są dumni z własnej marki tradycyjnej polskiej góralskiej kultury? Górale polscy są tak charakterystyczni dla innych Polaków jak Szkocji dla Brytyjczyków, choć zdecydowanie bardziej barwni.
Na uwagę zasługuje stara drewniana architektura regionu.
Ceny regularnej wycieczki:
Dorośli: 260 PLN
Dziecko: (5-15 lat) 250 PLN

Nieodkryty Kraków Bike Tour

Wycieczka to doskonały sposób, aby uzyskać przegląd miasta i wyjść poza utarte ścieżki, w których większość odwiedzających spędza czas. Po drodze możesz poznać fakty, usłyszeć legendy, cieszyć się widokiem, robić wspaniałe zdjęcia, spotykać się z innymi podróżnikami i trochę ćwiczyć!
Cena: 120PLN za osobę

City Sightseeing by Eco-venicle

Z pojazdów elektrycznych można zobaczyć części miasta, do których nie można wejść. Poczuj królewską atmosferę, kontemplując jej zabytki. Ucz się od słuchania profesjonalnego komentarza dźwiękowego. Możesz zatrzymać w dowolnym momencie.

Ghost Tour - 7 grzechów głównych

Freaky Krakow Tour Jeśli lubisz dreszczyk smaku zakazanego owocu, jak podróżowanie w czasie i ekscytuj się odkrywaniem nierozwiązanych tajemnic, to Ghost Town.Walk po ciemnej stronie. Poznaj mrożące krew w żyłach historie o morderstwach i chaosie

Przewodnik po Muzeum Podziemnego Głównego Rynku

Życie i historia Krakowa w muzeum, gdzie wykopaliska i nowoczesna technika są ze sobą połączone, tworząc spektakl sensacji? Muzeum Podziemia Rynku Głównego - jeden z oddziałów Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.
Ceny regularnej wycieczki:
Dorośli: 75 PLN
Dziecko: (5-15 lat) 70 PLN 

Smak kulinarny w Polsce

Odkryj prawdziwy smak miasta. Przykładowe tradycyjne dania kuchni polskiej i naucz się samemu ich przygotować